Články

Půjčovna obytných kontejnerů

Kontejnerové stavby, neboli modulová řešení jsou pro mnohé příležitostí, jak docílit vlastního bydlení za dostupnou cenu. Ceny nemovitostí jsou stále aktuálně velmi vysoko a spousta zejména mladých lidí nemá šanci při...
Prohlédnout článek

Zabydlete se v obytné buňce

Když se řekne kontejner, málokdo si představí stavbu, kterou lze využít k rozmanitým účelům. Přitom je tento druh staveb velmi...
Prohlédnout článek

Nové skladové prostory

Je celá řada případů, kdy se vyplatí mít k dispozici skladové buňky. Ať už potřebujete uskladnit cokoli na stavbě, máte firmu, která něco staví v terénu, potřebujete dočasně uložit materiál na místě stavby, nebo zkrátka mimo váš hlavní sklad, je třeba mít vhodný prostor.
Prohlédnout článek

Modulové stavby k bydlení

V dnešní době je stále složitější najít důstojné bydlení, které vás nezruinuje. Hledáte bydlení na přechodnou dobu? Stěhujete se často za prací a nemůžete se vázat koupí nemovitosti na delší dobu na jednom místě?
Prohlédnout článek

Kancelář v kontejneru

Nezní to nic moc, ale realita vás příjemně překvapí. Samozřejmě vás nebudeme házet do kontejneru na komunální odpad, které najdete na každém sídlišti. Naopak jde o udržitelné, ekologické a ekonomické řešení zřízení kanceláře.
Prohlédnout článek