Články

Bydlíme v kontejneru

Podmínky pro získání hypotéky jsou stále přísnější, úrokové sazby se zvedají a v dnešní nejisté situaci si jen málokdo troufne brát si vyšší hypotéku na bydlení. Ovšem být stále v podnájmu také není zrovna výhodné, tak co si počít?
Prohlédnout článek

Nové skladové prostory raz dva

Nestačí vám vaše skladové prostory a potřebovali byste navýšit kapacitu? Nemáte času nazbyt a jste nuceni skladové prostory řešit obratem? Pokud nemůžete čekat na klasickou stavbu, která se díky stavebním povolením a dalším zdržovačkám protáhne na nesmyslně dlouhou dobu,
Prohlédnout článek

Kancelář hned a za hubičku

Kanceláře jsou nepostradatelnou součástí každého provozu, výrobny, továrny i firmy. Papírování je důležité a je třeba je mít neustále v pořádku. Nemáte dosud vyhrazené místo pro administrativní pracovníky? Aby dobře prováděli svou práci, potřebují odpovídající prostory.
Prohlédnout článek

Bydlete raz dva a za hubičku

Mnozí nevěří, že se ve stavebních kontejnerech dá dlouhodobě plnohodnotně bydlet. Chceme vám ukázat, že ano. Za nápadem bydlet ve stavebních kontejnerech stojí mladí lidé. Ti, kteří nemají dost peněz na stavbu klasického domu.
Prohlédnout článek

Kontejnery nejsou jen na odpadky

Že vás také při slově kontejner jako první napadnou odpadky? Takové my ale samozřejmě nemyslíme, když mluvíme o půjčovně kontejnerů. Jde především o stavební kontejnery, které lze využít jako zázemí na skutečných stavbách, ale i různých sportovištích a ve firmách.
Prohlédnout článek

Půjčovna obytných kontejnerů

Kontejnerové stavby, neboli modulová řešení jsou pro mnohé příležitostí, jak docílit vlastního bydlení za dostupnou cenu. Ceny nemovitostí jsou stále aktuálně velmi vysoko a spousta zejména mladých lidí nemá šanci při...
Prohlédnout článek

Zabydlete se v obytné buňce

Když se řekne kontejner, málokdo si představí stavbu, kterou lze využít k rozmanitým účelům. Přitom je tento druh staveb velmi...
Prohlédnout článek

Nové skladové prostory

Je celá řada případů, kdy se vyplatí mít k dispozici skladové buňky. Ať už potřebujete uskladnit cokoli na stavbě, máte firmu, která něco staví v terénu, potřebujete dočasně uložit materiál na místě stavby, nebo zkrátka mimo váš hlavní sklad, je třeba mít vhodný prostor.
Prohlédnout článek

Modulové stavby k bydlení

V dnešní době je stále složitější najít důstojné bydlení, které vás nezruinuje. Hledáte bydlení na přechodnou dobu? Stěhujete se často za prací a nemůžete se vázat koupí nemovitosti na delší dobu na jednom místě?
Prohlédnout článek

Kancelář v kontejneru

Nezní to nic moc, ale realita vás příjemně překvapí. Samozřejmě vás nebudeme házet do kontejneru na komunální odpad, které najdete na každém sídlišti. Naopak jde o udržitelné, ekologické a ekonomické řešení zřízení kanceláře.
Prohlédnout článek