Bydlete raz dva a za hubičku

Mnozí nevěří, že se ve stavebních kontejnerech dá dlouhodobě plnohodnotně bydlet. Chceme vám ukázat, že ano. Za nápadem bydlet ve stavebních kontejnerech stojí mladí lidé. Ti, kteří nemají dost peněz na stavbu klasického domu. Ti, kterým banka nedá dostatečně vysokou hypotéku, aby si mohli pořídit vlastní domek. Stavební kontejnery totiž zdaleka nestojí tolik jako stavba klasického domu. Přitom když jich použijete několik, sestavíte si dům přesně podle vašich představ, který nemusí být velký jako krabička od sirek.

Kontejnerové stavby jsou dnes již docela běžné, většinou se jedná o moderní stavby, které jsou hodně prosklené, mají jednoduchou fasádu, jsou zateplené a tudíž i energeticky úsporné. Obrovskou výhodou je rychlost stavby. Jednotlivé kontejnery dovezeme na místo určení, zde je smontujeme dohromady podle projektu, napojíme na inženýrské sítě a v případě potřeby provedeme požadované úpravy. Mohou to být vnitřní příčky, okna, schodiště či jakékoli jiné vybavení. Vzhledu se nebojte, obytné kontejnery s fasádou a stylovými okny se ani vzdáleně nepodobají těm klasickým šedým kvádrům na staveništích. Když uvidíte dokončenou stavbu, ani nepoznáte, že je sestavena ze stavebních kontejnerů.


Nabízíme vám naše profesionální služby v oboru modulových staveb. Zajistíme vám vhodné kontejnery pro váš projekt, provedeme potřebné úpravy a po celé České republice vám kontejnery dovezeme. Na místě potom sestavíme jednotlivé části a dům je velmi rychle hotov. Jakmile dokončíme poslední práce na místě, můžete se stěhovat, váš nový domov bude útulný, pohodlný, nebudete na něj čekat věčnost a také si ho budete moct dovolit. Kontejnerové stavby jsou bydlením budoucnosti. Přesvědčte se i vy a nechte si vypracovat projekt na bydlení v obytné kontejnerové stavbě.
Copyright © 2024 SEO kvalitně. Nastavení Cookies.