O nás

O nás

Co byste o nás měli vědět

ZAJISTÍME VÁM JAKÉKOLI TECHNICKÉ MONTÁŽE


Naše firma Technické Montáže, s.r.o. sídlí v Praze s menší provozovnou v Písku. Zabýváme se komplexními službami pro klienty, kteří se zajímají o modulové stavby. Realizujeme technické montáže modulových staveb od úvodního projektu až po poslední šroubek. Naši technici jsou řádně školeni přímo na montáže, přestavby, rekonstrukce a opravy modulů a modulové výstavby a mají veškeré potřebné dokumenty, oprávnění a kvalifikační certifikáty. Díky širokému záběru různých řemesel vám můžeme nabídnout práce elektrotechnické, vodoinstalatérské, podlahářské, svářečské, v našich řadách najdete techniky pro montáže klimatizací, technické montáže i ty, kteří provádí stavební dozor.

Máme již více než 11 let zkušeností s montážemi modulových staveb, které jsme nasbírali nejen v České republice, ale také v zahraničí, zejména v Německu, Švýcarsku, Francii a Švédsku. Proto nabízíme kvalitní montáž a instalace obytných modulů a jejich sestav, dále také správu, údržbu a facility servis obytných modulů a samozřejmě rovněž komerčních modulů, které lze využít jako prodejnu, showroom, kancelář, informační kiosek apod.

Naše společnost vznikla na základě dlouhodobých zkušeností s montáží obytných modulů a ocelových konstrukcí. Našim cílem je komplexně obsáhnout stavbu a realizaci zakázky v modulové výstavbě.

Našimi významnými dlouholetými partnery jsou firmy jako Skanska, Algeco, Touax a další.
Copyright © 2024 SEO kvalitně. Nastavení Cookies.