Vodoinstalace

Vodoinstalace

Bez vody se už dnes již těžko obejdeme. Je nepostradatelná jak v obytných, tak i komerčních či průmyslových budovách. Je-li třeba, provádíme rozvody vody v modulových objektech podle předchozích plánů. Samozřejmostí jsou také rozvody odpadů a topení. Naši technici jsou zkušení, pokládají vodovodní potrubí v mědi, PPR (polypropylenu), používat umí i lisované potrubí. Záleží na každém klientovi, který systém si vybere.

Měděné potrubí
Velkou výhodou měděného potrubí je dlouhá životnost. Měď je zdravotně nezávadný materiál, který je vhodný pro rozvod teplé i studené vody. Měď odolává korozi, působení UV záření i změnám teplot a je nehořlavá. Velkou výhodou měděného potrubí je, že vnitřní povrch potrubí se časem pokryje vrstvou oxidu měďnatého, který chrání samotnou měď a dokonce dokáže zabít některé druhy bakterií. Měď lze navíc stoprocentně recyklovat.

PPR potrubí
Statický polypropylen se používá pro rozvody studené i teplé vody. Tento materiál je ekologický, má dlouhou životnost, je zdravotně nezávadný, recyklovatelný a odolný. Jeho výhodou je poměrně nízká cena a snadná montáž.

Copyright © 2024 SEO kvalitně. Nastavení Cookies.