Kancelář v kontejneru

Nezní to nic moc, ale realita vás příjemně překvapí. Samozřejmě vás nebudeme házet do kontejneru na komunální odpad, které najdete na každém sídlišti. Naopak jde o udržitelné, ekologické a ekonomické řešení zřízení kanceláře. Základem jsou kovové přepravní kontejnery, které jsou upraveny k použití pro kancelářské potřeby. To znamená, že jsou tepelně výborně izolované, vybavené topením, elektřinou, vodou a vším ostatním, co v žádné kanceláři nesmí chybět. Modulová stavba sestává z jednoho či několika kontejnerů. Záleží na vašich požadavcích, co všechno v kanceláři potřebujete mít.

Proč kancelář z modulu

Chybí vám kancelář na přechodnou dobu, než se dokončí stavba kancelářského bloku ve vašem provozu? Stačí vám malé prostory, které můžete umístit prakticky kamkoli a kde bude mít vaše úřednice či sekretářka optimální podmínky k práci? Nebo prostě jdete s dobou a chcete kanceláře ekologické a finančně dostupné? Nabízíme vám řešení v podobě modulových staveb. Kontejnerová kancelář má řadu výhod. Kromě toho, že je poměrně slušně mobilní, nepotřebuje ke stavbě ohlášení stavby ani stavební povolení (do určitého rozměru). Modulová stavba je velmi variabilní, rychle ji postavíte a v případě potřeby zase odstraníte, demontujete či předěláte k jinému účelu.

Modulové stavby splňují také estetické nároky, zejména do nejrůznějších provozů a firem se hodí jednoduchým, praktickým a minimalistickým provedením. Z modulové stavby, ve které už nechcete mít kancelář, vytvoříte snadno showroom, infopoint, skladovací prostory či sociální zařízení. Zajistíme pro vás prodej i pronájem modulové stavby pro kancelářské využití. Můžete se na nás obrátit a my vám zajistíme kompletní servis včetně dopravy, montáže a veškerých instalací.
Copyright © 2024 SEO kvalitně. Nastavení Cookies.