Zabydlete se v obytné buňce

Když se řekne kontejner, málokdo si představí stavbu, kterou lze využít k rozmanitým účelům. Přitom je tento druh staveb velmi populární zejména v průmyslu. Stále častěji je ale lidé využívají také jako mobilní prodejny, kiosky, kanceláře, přechodné skladové prostory či sociální zařízení. Lze je však využít také k přechodnému i plnohodnotnému bydlení. Jak je to možné? Obytné kontejnery jsou vyrobeny nejčastěji z kovové konstrukce, která je vyplněna dřevotřískou se zateplenou sendvičovou konstrukcí. Co se týká interiérů, lze si vybrat podle potřeby materiály vnitřních povrchů a obkladů.

Když jedna nestačí

Záleží pouze na vás, zda vám stačí jedna buňka, nebo zda jich bude potřeba propojit několik. Obytný kontejner se potom stává součástí modulového systému výstavby. Velkou výhodou modulových staveb je jejich variabilita, jednotlivé kontejnery lze libovolně poskládat a pospojovat, aby dohromady vytvořily požadovaný celek. Vybavení je plně ve vaší kompetenci, samozřejmě je stavba snadno napojitelná na inženýrské sítě, budete tedy mít teplo, světlo i vodu. Obytnou buňku můžete využít k přechodnému bydlení, jako kanceláře, provozovnu, sídlo společnosti, nebo jako zázemí pro dělníky apod. 


Jsme firma, která dodává nové i na míru upravené obyvatelné buňky. Můžete si je u nás koupit a nechat dovézt na vaši adresu, lze je ale samozřejmě také pronajmout. V každém případě bude obytná buňka přizpůsobena vašim požadavkům. Neváhejte a pořiďte si také vy váš obytný kontejner, který si můžete nechat dovézt na místo prakticky připravený k nastěhování. Dejte šanci moderním dostupným způsobům bydlení, v modulovém řešení sestaveném z mobilních kontejnerů se skvěle zabydlíte. Zjistěte i vy, že dostupné bydlení může být pohodlné pro celou rodinu.
Copyright © 2024 SEO kvalitně. Nastavení Cookies.