Půjčovna obytných kontejnerů

Kontejnerové stavby, neboli modulová řešení jsou pro mnohé příležitostí, jak docílit vlastního bydlení za dostupnou cenu. Ceny nemovitostí jsou stále aktuálně velmi vysoko a spousta zejména mladých lidí nemá šanci při rostoucích úrokových sazbách hypoték dosáhnout na vlastní dům či byt. Modulové stavby jsou však mnohem levnější, přitom stavebních řešení je spousta a i vy můžete mít váš vlastní originální dům. Jednotlivé kontejnery lze spojovat a uspořádat podle vašich představ. Jsou napojeny na inženýrské sítě, takže budete mít podle potřeby elektrickou energii, vodu, odpady i topení.

Jak vypadá bydlení v kontejneru

Kontejnery jsou tvořeny kovovým rámem, který je vybaven zateplenými sendvičovými výplněmi. Na první pohled ani nepoznáte, že jde o stavbu z kontejnerů, modulové stavby jsou v poslední době velmi oblíbené, takže jich stále přibývá. Někdo si zde vytvoří skutečný domov, jiný využijte kontejner jako prodejní kiosek, kancelář, nebo přechodný sklad. Na stavbách je běžné, že kontejnery využívají dělníci jako zázemí, na sportovištích z nich často můžete vidět vytvořené sociální zařízení. Vraťme se ale k obytným kontejnerům. Bydlení je zde pohodlné, je možné vytvořit sestavu podle vašich přání.


Chcete-li si bydlení v kontejnerové stavbě vyzkoušet, nebo potřebujete-li bydlení na přechodnou dobu, lze si také obytný kontejner pronajmout. Nabízíme kompletní služby spojené s prodejem i pronájmem obytných modulových staveb. Půjčte si u nás obytný kontejner, pomůžeme vám ho upravit do takového stavu, aby vám maximálně vyhovoval. Dopravíme ho tam, kde ho potřebujete mít, a vy si ho potom jen zařídíte podle svého. Vyberte si u nás modulovou stavbu přesně pro váš účel a využijte veškeré benefity obytných kontejnerů.
Copyright © 2024 SEO kvalitně. Nastavení Cookies.