Nové skladové prostory

Je celá řada případů, kdy se vyplatí mít k dispozici skladové buňky. Ať už potřebujete uskladnit cokoli na stavbě, máte firmu, která něco staví v terénu, potřebujete dočasně uložit materiál na místě stavby, nebo zkrátka mimo váš hlavní sklad, je třeba mít vhodný prostor. Nářadí, elektroniku či naopak stavební materiál jen tak na déšť postavit nemůžete, je proto výhodné použít skladové buňky.

O co jde

Skladové buňky jsou ocelové kontejnery, které lze dle potřeby přivézt, odvézt, přesouvat. Jsou mobilní, přitom ale poskytují dokonalé zázemí nejen jako skladový prostor, ale také jako mobilní kancelář, zázemí pro dělníky, sociální zařízení. Lze je uzpůsobit i k bydlení. Nejčastější využití nacházejí jako provizorní sklady, mobilní prodejny a provozovny. Lze je snadno postavit prakticky kdekoli, máme je k dispozici okamžitě. Velkou výhodou je, že buňku lze snadno napojit na inženýrské sítě (voda, elektřina i kanalizace), takže není problém si rozsvítit, instalovat umyvadlo či toaletu. Buňky jsou praktické v tom, že je možné z nich vytvořit i rozsáhlejší stavbu. Na vaše přání vám vytvoříme sestavu na míru ze dvou, tří i více buněk. Provádíme úpravy buněk podle požadavků - okna, příčky apod.


Skladové buňky
jsou uzamykatelné, takže bude váš materiál či vaše výrobky v bezpečí a v suchu uskladněny tam, kde je potřebujete mít. Můžete si ze skladové buňky udělat zároveň i výdejnu či prodejnu, záleží pouze na vás, k čemu ji budete využívat. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám vaše požadavky, tak neváhejte a pořiďte si prostory, které potřebujete k vašemu podnikání. Skladové buňky si u nás můžete koupit i pronajmout, záleží pouze na vašich požadavcích.
Copyright © 2024 SEO kvalitně. Nastavení Cookies.