Kancelář hned a za hubičku

Kanceláře jsou nepostradatelnou součástí každého provozu, výrobny, továrny i firmy. Papírování je důležité a je třeba je mít neustále v pořádku. Nemáte dosud vyhrazené místo pro administrativní pracovníky? Aby dobře prováděli svou práci, potřebují odpovídající prostory. Je pro vás stavba nových kanceláří noční můra? Děsíte se, kolik vás bude stát přikoupení vhodného pozemku, jednání s okolními vlastníky o stavbě nového objektu? Nic z toho ale nutně dělat nemusíte. Máte využitelné místo na dílně, ve skladu či vedle výrobní haly na vašem pozemku? Místo pro kanceláře můžete snadno vyřešit použitím modulové stavby.


Modulová kancelář

Ty se skládají z jednotlivých stavebních kontejnerů. Díky tomu, že jsou to jednotlivé buňky, lze poskládat budovu podle potřeby. Můžete mít malou kancelář, velkou a klidně i patrovou. Vnitřní prostor může být propojený, rozdělený příčkami a rovněž s různým vybavením. Kanceláře obvykle nejvíce potřebují dostatek prostoru pro ukládání a archivování nejrůznějších listin a dokumentů. Pro každého administrativního pracovníka potřebujete mít v kanceláři stůl s prostorem a potřebami pro práci. To však není vše, kanceláře by měly mít i zázemí v podobě sociálního zařízení, všichni pracovníci vám také budou vděčni za kuchyňský kout. Ten nemusí být nijak velký, avšak měl by umožnit vašim zaměstnancům uvařit si zde teplý nápoj, ohřát oběd apod.

Modulové stavby lze snadno napojit na inženýrské sítě a upravit přesně podle přání klientů. Nebojte se tedy objasnit nám vaše požadavky, my vám vypracujeme projekt pro modulovou stavbu na míru a následně vám ji dopravíme na místo určení a namontujeme. Kontejnerová stavba vás vyjde mnohem levněji než ta klasická, její obrovskou výhodou je zejména rychlost stavby, kterou nic nepřekoná. Potřebujete-li do vaší firmy kanceláře hned, spolehněte se na nás a nechte si postavit modulovou kancelář.
Copyright © 2024 SEO kvalitně. Nastavení Cookies.