Nové skladové prostory raz dva

Nestačí vám vaše skladové prostory a potřebovali byste navýšit kapacitu? Nemáte času nazbyt a jste nuceni skladové prostory řešit obratem? Pokud nemůžete čekat na klasickou stavbu, která se díky stavebním povolením a dalším zdržovačkám protáhne na nesmyslně dlouhou dobu, můžete sklad vyřešit prakticky ihned. Stačí si pořídit skladové buňky. Skladové buňky jsou ocelové kontejnery, které lze snadno spojovat a vytvářet z nich i rozsáhlejší modulové stavby. Postavíte si z nich libovolnou stavbu podle vašich potřeb. Také dodatečně lze prostor rozšířit, zmenšit, zkrátka upravit dle požadavků. Dá se s nimi dobře manipulovat a v případě potřeby je upravit. Mohou sloužit nejen jako skladový prostor, ale také jako mobilní kancelář, zázemí pro dělníky, sociální zařízení, lze je uzpůsobit dokonce i k bydlení.


Často tvoří právě sklady, skladové prostory obvykle nejsou náročné na vnitřní úpravy. Většinou stačí otevřený prostor pro ukládání zboží, výrobků či materiálu. Můžete si v rámci skladu nechat vytvořit oddělenou kancelář či jakousi vrátnici. Velkou výhodou je, že skladové buňky lze snadno napojit na inženýrské sítě (voda, elektřina i kanalizace). Váš nový sklad bude mít tedy světlo, můžete v něm podle potřeby zatopit, či instalovat umyvadlo nebo toaletu. Máte-li přesnou představu, jak by měl sklad vypadat, sestavíme vám jej dle potřeby. Potřebujete-li s rozvržením pomoci, obraťte se na nás a my vám s návrhem rádi pomůžeme. Na vaše přání vám vytvoříme sestavu na míru z libovolného počtu buněk. Provádíme úpravy buněk podle požadavků - okna, příčky apod.

Skladové buňky skvěle využijete také na stavbě či jinde v terénu, kde potřebujete na přechodnou dobu uskladnit nářadí, materiál, nebo vytvořit zázemí pro vaše pracovníky. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám vaše požadavky. Neváhejte a pořiďte si prostory, které potřebujete k vašemu podnikání, u nás si můžete skladové buňky koupit i pronajmout.
Copyright © 2024 SEO kvalitně. Nastavení Cookies.