Modulové stavby k bydlení

V dnešní době je stále složitější najít důstojné bydlení, které vás nezruinuje. Hledáte bydlení na přechodnou dobu? Stěhujete se často za prací a nemůžete se vázat koupí nemovitosti na delší dobu na jednom místě? Nebo se vám zalíbila myšlenka jednoduchého udržitelného bydlení, které se vám kompletně přizpůsobí? Potom vyzkoušejte obytné modulové stavby.


Co je modulová stavba

Modulové stavby jsou ocelové obytné kontejnery, které je dle individuálních potřeb možné modulovat. To znamená, že řeknete, jakou plochu potřebujete k obývání a my vám připravíme varianty modulového bydlení složeného z ocelových kontejnerů. Záleží pouze na vašich představách, kolik jich bude, jak budou uspořádané a vybavené. Vše je na individuální domluvě. Moduly určené k obytným účelům jsou obvykle vyšší řady, nechybí fasáda, střecha či další doplňkové konstrukce. Výhody modulových konstrukcí jsou především jejich variabilita, jednoduchá přestavba bez nutnosti ohlášení stavby či stavebního povolení a vysoký komfort bydlení díky vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem stavby. Pro mnoho lidí je jedním z rozhodujících faktorů i nízká cena realizace.
Modulové stavby prodáváme i pronajímáme. Záleží na vašich preferencích a možnostech, co je pro vás výhodné. Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy obytných kontejnerů. Postaráme se o přípravu potřebných modulů, které po dohodě dodáme na smluvené místo a sestavíme do výsledné modulové stavby. Naši technici provedou dokončovací práce uvnitř a případně instalují přídavné konstrukce podle vašich přání, vy už se potom postaráte pouze o vnitřní vybavení. Hotové obytné kontejnery jsou připravené k pronájmu, stačí si vybrat a můžete se obratem stěhovat. Vsaďte na spolehlivého partnera ve světě modulového bydlení Technické-montáže.cz.
Copyright © 2024 SEO kvalitně. Nastavení Cookies.