Kategorie: Horni-menu

Kompletní elektroinstalace již od roku 1993

Poskytujeme komplexní služby na klíč v oboru elektroinstalací, včetně všech souvisejících řemeslných prací. Pokud svěříte elektromontáže do našich rukou, zbavíte se starostí se sháněním dalších dodavatelů. Jednoduše nám zadáte váš požadavek a naše montážní parta provede všechny potřebné práce. Provádíme i nestandardní elektromontážní práce, u kterých běžně zákazník neví, jakého specialistu objednat. Spojte se s námi, zaručeně najdeme správné řešení pro vaše elektroinstalace.

Elektromontáže pro firmy i jednotlivce

Výhody komplexních služeb v oblasti elektroinstalací oceňují středně velké společnosti a stavební firmy z ČR i zahraničí. Velká část klientů je také z řad jednotlivců. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům, pro které je přínosem naše maximální samostatnost a vysoká odbornost. Při montážních pracích využíváme moderní technologie a navrhujeme svým klientům řešení, která odpovídají novým trendům. Kontaktujte nás a získejte kvalitní elektroinstalace.

Příklady z našich zakázek

Provádíme běžné elektroinstalace, montáže elektrických zařízení, instalace elektrického vytápění a jakékoliv nestandardní elektromontáže. Mezi takové zakázky patří například instalace složitých technických prvků, osvětlovacích soustav, neobvyklých vytápěcích systémů nebo integrace elektroinstalací do členitých, designových staveb. Součástí dodávky je vždy provedení všech souvisejících prací, například v zednickém, zahradnickém, či jiném řemeslném oboru. Kontaktujte nás se svým požadavkem. Pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě.